Akademické týdny, logoAkademické týdny, logo 2

28. ročník – Doprava (2018)

Na této stránce naleznete informace, jak se dostat na místo konání Akademických týdnů, a to jak pro řidiče osobních automobilů, tak pro ty, kteří využijí hromadnou dopravu, ať už linkové autobusy nebo odvoz auty Akademických týdnů.

Doprava po vlastní ose

Chata Horalka se nachází na konci obce Sněžné (okres Rychnov nad Kněžnou). Cesta bude značena směrovkami z Nového Města nad Metují a z Dobrušky. Parkovat je možno na louce v sousedství areálu, následujte příslušné ukazatele.

Přikládáme mapu umístění areálu (souřadnice 50°20’23.116″N, 16°17’2.920″E).

Hromadná doprava

Na chatu Horalku nebo do jejího okolí se můžete dopravit linkovými autobusy. V případě, že žádný linkový autobus v danou dobu nejede, zajistíme dopravu vlastními auty (po předchozí domluvě!).

Linkové autobusy

Linkové autobusy z Nového Města nad Metují jezdí do několika zastávek v okolí obce Sněžné (udávaná vzdálenost je počítána od zastávky do areálu chaty Horalka):

  • Sněžné,,Na Krahulci – 1,4 km
  • Janov,Tis,odb.Sněžné – 2,5 km
  • Sněžné – 0,6 km
  • Sněžné,,Horalka – přímo před areálem

Z těchto zastávek zajišťujeme zdarma dopravu přímo do areálu (a naopak). Je však nutné se objednat alespoň 1 hodinu předem.

Mapa zastávek

Odvoz auty Akademických týdnů

Řidiči zajišťují odvoz z autobusových zastávek uvedených výše a zpět. Službu je nutno objednat alespoň 1 hodinu předem. Odvoz ze zastávek je zdarma.

Neexistuje-li vhodný linkový spoj na některou část programu, zajistíme z Nového Města nad Metují dopravu vlastními auty s logem Akademických týdnů. Tuto službu je nutné objednat alespoň den předem! Doporučený příspěvek za jednu cestu je 20 Kč. V opačném případě (jede-li vhodný linkový spoj) zajišťujeme odvoz pouze z výše uvedených zastávek!

Zároveň zajišťujeme dopravu pro ubytované, kteří přijedou na hlavní vlakové nebo autobusové nádraží v Novém Městě nad Metují a Dobrušce. Doprava bude zajištěna po předchozí domluvě (uvedením v přihlášce, upřesněním telefonicky nebo e-mailem). Doporučený příspěvek za jednu cestu je 20 Kč.

Jízdní řád doporučených spojů na jednotlivé pořady

Viz také kompletní jízdní řády se všemi linkami a podrobnými informacemi o odjezdech.

Doprava na koncerty do Nového Města nad Metují

Dva večerní koncerty (Spirituál Kvintet a vážná hudba) budou probíhat v děkanském kostele na náměstí v Novém Městě nad Metují. Na tyto koncerty je zajištěn odvoz mikrobusem pro účastníky bez vlastního vozidla. Doprava je zdarma.

Nový komentář:

Zpět do rubriky Starší ročníky vytvořeno 26. dubna 2018 | upraveno 23. října 2018