Akademické týdny, logoAkademické týdny, logo 2

Nahrávky

Záznam jednotlivých přednášek zajišťují naši technici. Od roku 2004 digitálně. Každoročně přibývá cca 90 hod. záznamu. Zpětně provádíme digitalizaci archivu. Prodej je realizován přímo na Pavlátově louce nebo na základě objednávek poštou po celý rok. Nabízíme možnost výběru z celého sortimentu (několika set nahrávek) na MC a CD - za stejné ceny. Ihned po skončení programu je k dispozici až 12 ks aktuální nahrávky na kazetách.
Za dobu trvání Akademických týdnů bylo prodáno více než 12 000 nosičů.
Kompletní seznam najdete na www.akademicketydny.cz/nahravky. Umožní vám výběr v klidu a poslouží i jako tip na dárek. Všechny nahrávky lze objednat.
Komentáře
 1. Vladimír Folprecht napsal:

  Dobrý den, kdy budou prosím dány do nabídky nahrávky (zvukové mp3) z letošního 28. ročníku AT?

  Děkuji a přeji příjemný den. Vladimír Folprecht

  • Miroslav Matějů napsal:

   Dobrý den, zvukové záznamy z přednášek a bohoslužeb proběhlých na letošních Akademických týdnech si již můžete objednat pomocí e-mailu nahravky@akademicketydny.cz. Katalog budeme aktualizovat na základě našich časových možností, které jsou bohužel v celoročním režimu omezené. Děkujeme za pochopení.

 2. Zdena Hešíková napsal:

  Prosím o dotaz,nemáte nikde archiv s PhDr Tomáškem Sedláčkem?Jestli ano,tak kde ho na TVNoe najdu?Díky za odpověď.Zdena.

  • Petr Havel napsal:

   Dobrý den, Akademické týdny mají v archivu veškeré zvukové záznamy od 3. ročníku. Seznam naleznete zde: http://akademicketydny.info/nahravky . Najdete tam i nahrávku z letošního ročníku „Ekonomie dobra a zla“ od T. Sedláčka. Stačí si ji objednat na adrese kancelar@akademicketydny.info a obratem Vám zašleme CD či kazetu. Ač televize Noe letos přednášky nahrávala, lze je sledovat pouze z vysílání, v archivu pořad Noční universita nemají.

Nový komentář: