Akademické týdny, logoAkademické týdny, logo 2

Koncert TRIA IVANA HLASE 2015

Trio Ivana Hlase

Zveme Vás na koncert Tria Ivana Hlase,

který se uskuteční v pátek 31. 7. 2015 od 20:00 na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují.

Ivan Hlas – skladatel, textař, zpěvák, kytarista

Ivan Hlas se narodil 10.května 1954 v Praze na Vinohradech ale ve čtyřech letech se přistěhoval na pražskou Hanspaulku. Je vyučený knihkupec, po sedmileté praxi vystřídal řadu různých zaměstnání. Absolvoval LŠU, obor klasická kytara u p. učitele M. Mizery. První skupinu The Mice založil už v roce 1968. Byla to školní kapela ale už s náznaky vlastní tvorby. Do roku 1971 působil jako písničkář kde už uplatňuje výhradně vlastní tvorbu.

V roce 1983 zakládá s Jiřím Horálkem a Vlastou Voralem skupinu Nahlas a získává cenu Českého hudebního fondu na festivalu Vokalíza v Pražské Lucerně. Na základě tohoto úspěchu točí v roce 1985 první album. V roce 1989 nastala úplná výměna hudebníků a potom ukončuje období „Nahlasu“. V roce 1990 zakládá Trio rychlého nasazení (TRN) s Pavlem Cinglem a Janem Ponocným. Rok 1992 je důležitý protože skládá hudbu k filmu „Šakalí léta“ a natáčí další album L.P. 93.

IVAN HLAS TRIO

Ivan Hlas spolupracuje s řadou hudebníků a interpretů naší populární hudby. Od roku 2006 hraje převážně v komorní sestavě „Ivan Hlas Trio“ (Norbi Kovács – ak. kytara, Jaroslav Olin Nejezchleba – violoncello, Ivan Hlas – ak.kytara ) .

 • Ivan Hlas – kytara, zpěv +
 • Jaroslav „Olin“ Nejezchleba – violoncello – (*1960) Narodil se v Kyjově. Cellista, baskytarista, příležitostný hráč na mandolu a další strunné nástroje. Po absolvování brněnské konzervatoře působil a působí ve skupinách Marsyas, Etc…, ČDG (Vladimír Mišík), Blues Session, Njorek.
 • Norbi Kovács – kytara, zpěv – (*1968) Narodil se v Šale na Slovensku. Po prvních muzikantských zkušenostech se v roce 1992 odstěhoval do Prahy. Prošel mnoha kapelami jako Stará cesta, Red Wine, Plazma, spolupracoval s řadou interpretů, zejména s písničkářkou Radůzou. Věnoval se i pedagogické činnosti. Je členem skupiny Lokomotiva a hostuje u kapely PH 5.5. Věnuje se i hudbě filmové a scénické.

Více na www.ivanhlas.cz.

Vstupné

Předprodej Na místě Pro ubytované účastníky s permanentkou
120,– 150,– 120,–

Elektronický předprodej (e-vstupenka)

Možnost zakoupení vstupenky z pohodlí svého domova. Po provedení objednávky a zaplacení vstupenek (převodem na účet) zašleme na Váš e-mail vstupenku, kterou vytisknete a předložíte při vstupu u pokladny. Platební instrukce budou zaslány na Váš e-mail uvedený v objednávce.

Ukončení elektronického předprodeje: v úterý 28. 7. 2014 (23:59)

Příkaz k úhradě bankovním převodem zadávejte nejpozději do 1 dne od provedení objednávky. Dne 28.7. zasílejte platbu IHNED od provedení objednávky. Pokud nebudou vstupenky zaplaceny včas, bude objednávka stornována!

Klasický předprodej

Vstupenky je též možné zakoupit na těchto místech:

 • Informační centrum Nové Město n. M., Husovo náměstí 1225, tel. 491 472 119
 • Cestovní agentura Markéta Machová, Kamenice 144, Náchod, tel. 491 420 420
 • Kancelář Akademických týdnů, nutná domluva předem (viz Kontakty – kancelář) (do 23. 7.)
 • Pavlátova louka u N.M.n.M., ubytovací kancelář (od 24. 7.)

Ukončení klasického předprodeje: ve čtvrtek 30. 7. 2014 (do zavíracích hodin)

Vstupenka pro účastníky Akademických týdnů

Pro ty, kteří se aktivně účastní Akademických týdnů, máme připravenou speciální vstupenku. Vstupenka se zakupuje po příjezdu v ubytovací kanceláři. Prosíme, zájem o vstupenku uvádějte v poznámce přihlášky.

Podmínky pro možnost zakoupení této vstupenky:

 • Řádně objednaná osoba/skupina na pobyt nebo stravu během Akademických týdnů.
 • Osoba musí mít zakoupenou permanentku pro ubytované.

Místo koncertu

Koncert se koná ve venkovním stanu na Pavlátově louce u Nového Města nad Metují. MAPA (50°20′52.410″N, 16°10′3.965″E)

Služba na odvoz návštěvníků z vlakového, autobusového nádraží a vzdálenějších parkovišť na místo akce je zařízena. Nutné se předem ohlásit v ubytovací kanceláři, viz Kontakty – Přihlášky, ubytování, stravování

Parkování

 • Parkoviště 1 a 2 – Pavlátova louka

  Parkoviště přímo v místě konání koncertu. Kapacita celkem asi 80 aut. Prosíme ty, kteří ze zdravotních důvodů nemohou dojít ze vzdálenějších míst, aby přijeli včas. Po zaplnění těchto parkovišť bude doprava odkloněna na vzdálenější parkoviště.

Na následující interaktivní mapce je zakresleno místo koncertu, parkoviště a umístění autobusového a vlakového nádraží. > VELIKÁ MAPA <

Hlavní sponzoři koncertu

Sponzoři Akademických týdnů

Nový komentář:

Zpět do rubriky Starší ročníky vytvořeno 26. dubna 2015 | upraveno 22. dubna 2016