Zveme Vás na koncert tria Michala Prokopa, Jana Hrubého a Pavla Marcela, který se uskuteční ve čtvrtek 28. 7. 2022 od 20:00areálu chaty Horalka ve Sněžném.

Vstupné a předprodej

Vstupné

  • 290 Kč – předprodej
  • 350 Kč – na místě

Vstupenka je bez místenky. Pro lepší místo k sezení přijďte raději v předstihu.

Elektronický předprodej

Využijte možnost zakoupit si vstupenku z pohodlí svého domova. Po provedení objednávky a zaplacení vstupenek (převodem na účet) zašleme na Váš e-mail vstupenku, kterou vytisknete a předložíte při vstupu u pokladny. Platební instrukce budou zaslány na Váš e-mail uvedený v objednávce.

Ukončení elektronického předprodeje: ve středu 27. 7. 2022 (23:59).

Příkaz k úhradě bankovním převodem zadejte prosím co nejdříve po provedení objednávky. Pokud nebude platba za vstupenky odeslána včas (do dvou dnů od objednání), bude objednávka stornována.

Papírové vstupenky

Vstupenky je též možné zakoupit na těchto místech:

Ukončení klasického předprodeje: ve středu 27. 7. 2022 (do zavíracích hodin).

Vstupenka pro přihlášené účastníky Akademických týdnů

Ubytovaní účastníci Akademických týdnů si mohou zarezervovat vstupenku v přihlášce k ubytování. Vstupenka se vyzvedává a hradí po příjezdu v kanceláři AT.

Informace o koncertu a účinkujících

Akustické trio Prokop, Andršt, Hrubý hrálo jako volné sdružení tří významných osobností české hudební scény již od roku 1987, avšak kvůli závažné zdravotní indispozici Luboše Andršta nemůže nadále pokračovat ve své činnosti. Nicméně Michal Prokop a Jan Hrubý se nechtějí vzdát možnosti hrát i nadále akustickou komorní muziku napříč žánry, a být tak v úzkém kontaktu s publikem v menších klubech a scénách, což je zcela jiný projekt než účinkování obou pánů ve skupině Michal Prokop a Framus Five. Proto nyní přizvali ke spolupráci kytaristu Pavla Marcela, s nímž vytvořili nový projekt, který volně navazuje na činnost tria Prokop, Andršt, Hrubý, samozřejmě v poněkud odlišné formě. Nepůjde tedy rozhodně o akustickou verzi programu Framus Five, nýbrž o zcela samostatný program, i když pochopitelně zde zazní i některé známé písně Michala Prokopa, ovšem v jiném provedení.

Mapa a doprava

Místo koncertu

Koncert se koná ve venkovním stanu v areálu chaty Horalka ve Sněžném (v Orlických horách).

Zajišťujeme odvoz návštěvníků bez vlastního vozidla z Nového Města nad Metují na místo akce a zpět. Je nutné se předem objednat v kanceláři AT nebo na tel. 494 909 103.

Parkování

Parkoviště je přímo v místě konání koncertu. Kapacita asi 80 aut.

Na následující mapě je zakresleno místo koncertu, parkoviště a vjezd do areálu.

Plakát

Partneři koncertu

Hlavní partner koncertu

Servisbal Obaly s.r.o.

Partner koncertu

PRIMÁTOR a.s.

Sponzoři Akademických týdnů