Akademické týdny, logoAkademické týdny, logo 2

Nabídka ozvučení akcí a audiozáznamu

ozvučeníNabízíme kompletní ozvučení přednášek, konferencí, besed, kulatých stolů, hudebních vystoupení, společenských či firemních akcí a dalších podobných akcí s možností audio záznamu, jeho střihu, masteringu a vydání na nosičích CD/DVD s potiskem nebo vydání na kazetách MC, a to až v několikatisícovém nákladu.


ozvučeníPro ozvučení disponujeme několika mikrofony, mikrofony bezdrátovými (např. pro diskuze v auditoriu), mikrofonem náhlavním (např. pro volný pohyb přednášejícího) a prostorovými mikrofony (například pro akustickou hudbu). Do mixpultu možno připojit i externí zdroje zvuku (CD, MC, MP3, počítač, klávesy, kytara, …). Pro kvalitnější zvuk disponujeme ekvalizéry, kompresory a di-boxy.


ozvučeníBěhem ozvučování provádíme digitální záznam zvuku (stereo), zároveň zajistíme okamžitý záznam zvuku až na 12 MC a 2 CD, které budou k vyzvednutí ihned po ukončení nahrávky (po skončení přednášky, koncertu). ozvučeníTaké nabízíme následný střih, mixáž, mastering a výrobu vypalovaných a lisovaných (audio nebo multimediálních) CD/DVD s grafickým zpracováním obalu a potisku disku. Připravíme multimediální obsah (např. HTML aplikaci se seznamem nahrávek, fotogalerii, prezentace, …).


Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme služby mladého kolektivu lidí, zapálených pro precizní práci a vstřícné jednání. Potěšíme Vás také příznivými cenami.


Veškeré dotazy a objednávky na ozvučení a záznam směřujte na adresu:

technika@akademicketydny.cz
+420 494 909 101


Působiště: Nové Město nad Metují, Náchod


Reference:

  • ozvučeníOzvučování přednášek, besed, koncertů a filmů na každoroční akci „Akademické týdny“ a přímý prodej záznamů na CD/MC/MP3. Následné zpracování nahrávek a výroba CD/MC/MP3 podle objednávek – na kontě máme stovky zpracovaných hodin nahrávek a přes 13 tisíc vyrobených audio CD a kazet. Zvuk z přednášek a koncertů živě zprostředkováváme televizi Noe, která videozáznam zpracovává do pořadu Noční univerzita a dalších v rámci svého vysílání.
  • ozvučení

  • Mezinárodní konference chovatelů ovcí a koz – Ozvučení, záznam konference a následné zpracování  a výroba multimediálních DVD s nahrávkami a dalšími doprovodnými dokumenty (každoroční akce).


  • Královéhradecké krajské dožínky 2012 – ozvučení ovčácké sekce.
  • Ozvučení veřejné debaty v Biskupském gymnáziu Bohuslava Balbína, Hradec Králové (pořádá Agora Central Europe).
  • Ozvučení kapely Timotej. (Hradec Králové, Červený Kostelec)
  • Ozvučení a záznam koncertu Brno Gospel Choir. (Nové Město nad Metují, 26. 5. 2013)
  • Výroba výukové multimediálního DVD proSCHOK. (prosinec 2013)
  • Ozvučení Farmářských svatojánských slavností na jelení farmě rodiny Dašků. (Slavětín nad Metují, 8. 6. 2013)ozvučení
Nový komentář: