Jsme nezisková organizace a pořádání našich akcí nejsme schopni zajistit pouze vlastním výdělkem. Proto jsme vděčni za každou Vaši pomoc, kterou činnost Akademických týdnů podpoříte. Můžete tak učinit například těmito způsoby:

Finanční dar

  • účet: 2100545269/2010 (Fio banka)
  • variabilní symbol: 40 a dále případně dohodnutý identifikátor nebo datum narození ve tvaru RRMMDD (například 40861231)

Dary je možné odečíst z daňového základu. Pro potvrzení nás, prosíme, kontaktujte na adrese info@akademicketydny.cz.

Nákup nahrávek

Naši činnost můžete podpořit nákupem nahrávek z Akademických týdnů. Vyberte si z bohaté nabídky přednášejících i přednášených témat nebo koncertů, které Vás osloví. Nahrávky můžou posloužit také jako příjemný dárek pro Vaše blízké a přátele.

Nákupy přes internetové obchody

Podpořte naši neziskovou organizaci při nakupování přes internetové obchody, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc! Před nákupem v některém z vybraných českých internetových obchodů stačí navštívit portál Givt.cz a vybrat si obchod, v kterém chcete nakoupit. Stránka Vás přesměruje do vybraného internetového obchodu, kde můžete nakoupit obvyklým způsobem a Akademické týdny získají provizi z nákupu, aniž byste platili cokoliv navíc.


Předem děkujeme za podporu a přízeň!

Informace o hospodaření naleznete ve výročních zprávách organizace, případně nás můžete kontaktovat.