Na této stránce představujeme jednotlivé možnosti ubytování, které se Vám budou hodit, pokud chcete přijet na Akademické týdny z větší dálky nebo na víc dní.

Areál Horalky

Účastníkům nabízíme zejména ubytování přímo v areálu chaty Horalka nebo v jeho okolí.

Ubytovací služby (vyjma tábořiště TJ Sokol) zajišťuje přímo chata Horalka. Akademické týdny pouze zprostředkovávají informace a přihlášku ubytování. Platba za ubytování a změny v pobytu v průběhu konání akce se vyřizují v recepci chaty Horalka. Upozorňujeme, že ceny a některé informace uvedené na webu chaty Horalka se na dobu konání Akademických týdnů nevztahují.

Budovy Horalka a Sněženka

Budovy jsou plně obsazeny! Prosíme, tento typ ubytování již neobjednávejte.

V budově Horalka (hlavní) a Sněženka (vedlejší) se nachází v 1. a 2. patře pokoje, které mají sprchu a sociální zařízení vlastní nebo sdílené mezi dvěma sousedními pokoji. V budově Horalka je k dispozici třináct pokojů (2–4lůžkových) a v budově Sněženka osm pokojů (2–5lůžkových).

Chatky

Chatky jsou plně obsazeny! Prosíme, tento typ ubytování již neobjednávejte.

V každé z pěti chatek se nachází obytná místnost s lůžky, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí, vlastní sociální zařízení se sprchou a v patře dvě ložnice. Kapacita jedné chatky je 5–7 osob. Chatky jsou vhodné především pro větší rodiny.

Bungalovy

Účastníci ubytovaní v bungalovech si letos musí přivézt vlastní spacák, na místě nebudou k dispozici polštáře ani deky.

V areálu je pět bungalovů, každý má tři místnosti po 2–4 lůžkách. Je třeba si přivézt vlastní spací pytel. Pro obyvatele bungalovů jsou k dispozici společné toalety a sprchy v samostatné budově.

Vlastní stan

Přímo v areálu Horalky si můžete postavit vlastní stan. V tomto případě nezáleží na počtu osob a platí se za celý stan. Ubytovaným ve stanech jsou k dispozici toalety a sprchy v samostatné budově, případně lze využít společné sociální zařízení v budově Sněženka. Počet míst pro stany je omezen – doporučujeme včasné přihlášení.

Sokolské tábořiště ve Sněžném

Tábořiště TJ Sokol se nachází asi 1 km od areálu chaty Horalka (viz mapu). Je možno využít místní dvoulůžkové podsadové stany, vybavené molitanovými matracemi, nebo si na louce postavit vlastní stan. Na místě je WC, umývárna, sprcha. Parkovat je možno před táborovou základnou. Příjem účastníků a platba probíhá v kanceláři AT na chatě Horalka.

Další doporučená ubytovací zařízení

Tato ubytování nezajišťujeme! Objednávejte prosím na níže uvedených kontaktech.

Z ubytovacích zařízení (ale i jiných míst) je poskytován odvoz autem na chatu Horalku a zpět. Požadavek na odvoz prosím uveďte jako poznámku v přihlášce.