Na této stránce představujeme jednotlivé možnosti ubytování, které se Vám budou hodit, pokud chcete přijet na Akademické týdny z větší dálky nebo na víc dní.

Areál Horalky

Účastníkům nabízíme zejména ubytování přímo v areálu chaty Horalka nebo v jeho okolí. Z kapacitních důvodů vyžadujeme od všech dospělých osob ubytovaných v areálu nákup permanentky na program AT, abychom upřednostnili ty, kteří se chtějí účastnit celého programu.

Ubytovací služby zajišťuje přímo chata Horalka, Akademické týdny pouze zprostředkovávají informace a přihlášku ubytování. Platba za ubytování a změny v pobytu v průběhu konání akce se vyřizují v recepci chaty Horalka. Upozorňujeme, že ceny a některé informace uvedené na webu chaty Horalka se na dobu konání Akademických týdnů nevztahují.

Budovy Horalka a Sněženka

V budově Horalka (hlavní) a Sněženka (vedlejší) se nachází v 1. a 2. patře pokoje, které mají sprchu a sociální zařízení vlastní nebo sdílené mezi dvěma sousedními pokoji. V budově Horalka je k dispozici třináct pokojů (2–4lůžkových) a v budově Sněženka osm pokojů (2–5lůžkových).

Chatky

V každé z pěti chatek se nachází obytná místnost s lůžky, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí, vlastní sociální zařízení se sprchou a v patře dvě ložnice. Kapacita jedné chatky je 5–7 osob. Chatky jsou vhodné především pro větší rodiny.

Bungalovy

V areálu je pět bungalovů, každý má tři místnosti po 2–4 lůžkách. Je třeba si přivézt vlastní spací pytel. Pro obyvatele bungalovů jsou k dispozici společné toalety a sprchy v samostatné budově.

Interiér bungalovu

Vlastní stan nebo auto

Přímo v areálu Horalky si můžete postavit vlastní stan nebo přespávat v automobilu (karavanu). V tomto případě nezáleží na počtu osob a ubytování se platí za celý stan nebo vozidlo. Ubytovaným ve stanech a autech jsou k dispozici toalety a sprchy v samostatné budově, případně lze využít společné sociální zařízení v budově Sněženka. Počet míst pro stany je omezen – doporučujeme včasné přihlášení.

Ubytování v okolí

Tato ubytování nezajišťujeme! Objednávejte prosím na níže uvedených kontaktech.

Z uvedených ubytovacích zařízení (po domluvě i z jiných míst) je poskytován odvoz autem na chatu Horalku a zpět. Požadavek na odvoz prosím uveďte jako poznámku v přihlášce.