Termín konání

33. ročník Akademických týdnů se uskuteční od soboty 29. 7. do neděle 6. 8. 2023.

Místo konání

Akademické týdny se konají v areálu chaty Horalka ve Sněžném v Orlických horách, asi 12 km od Nového Města nad Metují.

Přednášky, koncerty, divadelní představení, bohoslužby i vernisáž se konají v areálu chaty Horalka na hřišti pod velkým stanem. Vybrané koncerty proběhnou v děkanském kostele v Novém Městě nad Metují.

Nabízené služby

V průběhu akce nabízíme ubytování, stravování a také hlídání dětí, abyste mohli prožít Akademické týdny jako příjemnou dovolenou se vzděláním a kulturou. Zároveň můžete navštívit památky v okolí, vyrazit na výlet do přírody a večer společně posedět u ohně.

Na Akademické týdny zveme i docházející účastníky, ubytování není podmínkou! Vstupenky na kterýkoli z široké nabídky pořadů zakoupíte na místě, pouze u vybraných koncertů nabízíme předprodej vstupenek.

Obecné informace

  • Kancelář Akademických týdnů (v budově Horalka) je otevřena denně od 8 hodin do 18:30.
  • Chystáte-li se přijet autobusem nebo vlakem, můžete požádat o odvoz autem při příjezdu/odjezdu z vlakového nebo autobusového nádraží v Novém Městě nad Metují nebo Dobrušce (uvádějte prosím do přihlášky).
  • V budovách je nutné používat domácí obuv.
  • Viz též Pokyny pro ubytované na samostatné stránce.

Akademické týdny jsou otevřeny slušným lidem rozličných názorů. Celou akci se snažíme připravit tak, abychom společně prožili příjemné a pozitivně obohacující chvíle. Ostatní záleží na nás všech. Přejeme si, aby se společné očekávání naplnilo a těšíme se na shledání.

Sponzorství

Jsme nezisková organizace a uskutečnění této akce nejsme schopni zajistit pouze vlastním výdělkem. Proto jsme vděčni za každou Vaši pomoc, kterou podpoříte tento ročník nebo činnost Akademických týdnů obecně.

Ke stažení