Termín konání

31. ročník Akademických týdnů se uskuteční od soboty 24. 7. do neděle 1. 8. 2021.

Místo konání

Akademické týdny se i letos konají v areálu chaty Horalka ve Sněžném v Orlických horách, asi 12 km od Nového Města nad Metují.

Přednášky, koncerty, divadelní představení, bohoslužby, filmová projekce a vernisáž se konají v areálu chaty Horalka na hřišti pod velkým stanem. Vybrané koncerty proběhnou v děkanském kostele v Novém Městě nad Metují.

Nabízené služby

V průběhu akce nabízíme ubytování, stravování a také hlídání dětí, abyste mohli prožít Akademické týdny jako příjemnou dovolenou se vzděláním a kulturou. Zároveň můžete navštívit památky v okolí, vyrazit na výlet do přírody a večer společně posedět u ohně.

Na Akademické týdny zveme i docházející účastníky, ubytování není podmínkou! Vyberte si kterýkoli z široké nabídky pořadů, vstupenky zakoupíte na místě.

Obecné informace

  • Kancelář Akademických týdnů (v budově Horalka) je v průběhu akce otevřena denně od 8 do 19 hodin.
  • Je možné požádat o odvoz autem při příjezdu/odjezdu z vlakového nebo autobusového nádraží v Novém Městě nad Metují nebo Dobrušce (uvádějte prosím do přihlášky).
  • V budovách je nutné používat domácí obuv.
  • Viz též Pokyny pro ubytované na samostatné stránce.

Akademické týdny jsou otevřeny slušným lidem rozličných názorů. Celou akci se snažíme připravit tak, abychom společně prožili příjemné a pozitivně obohacující chvíle. Ostatní záleží jen na nás všech. Přejeme si, aby společné očekávání bylo splněno a těšíme se na shledání.

Sponzorství

Jsme nezisková organizace a uskutečnění této akce nejsme schopni zajistit pouze vlastním výdělkem. Proto jsme vděčni za každou Vaši pomoc, kterou činnost Akademických týdnů podpoříte.

Ke stažení