Zveme Vás na koncert ve středu 2. 8. 2023 od 20:00děkanském kostele v Novém Městě nad Metují, na němž se představí hudební soubor Hradišťan pod vedením Jiřího Pavlici.

Vstupné a předprodej

Vstupné

  • 490 Kč – předprodej
  • 600 Kč – na místě

Vstupenka je bez místenky. Pro lepší výběr místa k sezení přijďte raději v předstihu.

Elektronický předprodej

Využijte možnost zakoupit si vstupenku z pohodlí svého domova. Po provedení objednávky a zaplacení vstupenek (převodem na účet) zašleme na Váš e-mail vstupenku, kterou vytisknete a předložíte při vstupu u pokladny. Platební instrukce budou zaslány na Váš e-mail uvedený v objednávce.

Ukončení elektronického předprodeje: v úterý 1. 8. 2023 (23:59).

Příkaz k úhradě bankovním převodem zadávejte co nejdříve po provedení objednávky. Pokud nebude platba za vstupenky odeslána včas (do dvou dnů od objednání), bude objednávka stornována.

Papírové vstupenky

Vstupenky je též možné zakoupit na těchto místech:

Ukončení předprodeje: v úterý 1. 8. 2023 (do zavíracích hodin).

Vstupenka pro přihlášené účastníky Akademických týdnů

Ubytovaní účastníci Akademických týdnů si mohou zarezervovat vstupenku v přihlášce k ubytování. Vstupenka se vyzvedává a hradí po příjezdu v kanceláři AT.

Mapa a doprava

Místo koncertu

Koncert se koná v děkanském kostele Nejsvětější Trojice na Husově náměstí v Novém Městě nad Metují.

Zajišťujeme odvoz návštěvníků bez vlastního vozidla ze Sněžného na místo koncertu a zpět. Odvoz není nutné objednávat dopředu a pro ubytované účastníky je zdarma.

Parkování

Parkovat můžete přímo na Husově náměstí nebo u zahrady zámku. Ve večerních hodinách, kdy se koncert koná, je parkování zdarma.

Následující mapa ukazuje místo koncertu, obě parkoviště a při oddálení také autobusové a vlakové nádraží v Novém Městě nad Metují.

Plakát

Plakát koncertu Hradišťan & Jiří Pavlica

Partneři koncertu

Hlavní partner koncertu

Servisbal Obaly s.r.o.

Partner koncertu

PRIMÁTOR a.s.

Sponzoři Akademických týdnů