Zveme Vás na koncert v pátek 4. 8. 2023 od 20:00děkanském kostele v Novém Městě nad Metují, na němž zazní barokní hudba v podání dua Jiřího SYCHY (barokní housle) a Filipa DVOŘÁKA (cembalo).

Vstupné a předprodej

Vstupné

  • 190 Kč – předprodej
  • 250 Kč – na místě

Vstupenka je bez místenky. Pro lepší výběr místa k sezení přijďte raději v předstihu.

Elektronický předprodej

Využijte možnost zakoupit si vstupenku z pohodlí svého domova. Po provedení objednávky a zaplacení vstupenek (převodem na účet) zašleme na Váš e-mail vstupenku, kterou vytisknete a předložíte při vstupu u pokladny. Platební instrukce budou zaslány na Váš e-mail uvedený v objednávce.

Ukončení elektronického předprodeje: ve čtvrtek 3. 8. 2023 (23:59).

Příkaz k úhradě bankovním převodem zadávejte co nejdříve po provedení objednávky. Pokud nebude platba za vstupenky odeslána včas (do dvou dnů od objednání), bude objednávka stornována.

Papírové vstupenky

Vstupenky je též možné zakoupit na těchto místech:

Ukončení předprodeje: ve čtvrtek 3. 8. 2023 (do zavíracích hodin).

Vstupenka pro přihlášené účastníky Akademických týdnů

Ubytovaní účastníci Akademických týdnů si mohou zarezervovat vstupenku v přihlášce k ubytování. Vstupenka se vyzvedává a hradí po příjezdu v kanceláři AT.

Mapa a doprava

Místo koncertu

Koncert se koná v děkanském kostele Nejsvětější Trojice na Husově náměstí v Novém Městě nad Metují.

Zajišťujeme odvoz návštěvníků bez vlastního vozidla ze Sněžného na místo koncertu a zpět. Odvoz není nutné objednávat dopředu a pro ubytované účastníky je zdarma.

Parkování

Parkovat můžete přímo na Husově náměstí nebo u zahrady zámku. Ve večerních hodinách, kdy se koncert koná, je parkování zdarma.

Následující mapa ukazuje místo koncertu, obě parkoviště a při oddálení také autobusové a vlakové nádraží v Novém Městě nad Metují.

Plakát

Jiří Sycha & Filip Dvořák: Koncert barokní hudby

Partneři koncertu

Hlavní partner koncertu

Hronovský s.r.o.

Partner koncertu

PRIMÁTOR a.s.

Sponzoři Akademických týdnů