Akademické týdny, logoAkademické týdny, logo 2

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a provoz této akce nejsme schopni zajistit pouze vlastním výdělkem. Proto jsme vděčni za každou Vaši pomoc, kterou činnost Akademických týdnů podpoříte. Můžete nás podpořit například těmito způsoby:

Finanční dar

  • účet: 2100545269 / 2010 (Fio banka)
  • variabilní symbol: 40 + datum narození ve tvaru RRMMDD (například 40861231)

Dary je možné odečíst z daňového základu. Pro potvrzení nás, prosíme, kontaktujte na adrese kancelar@akademicketydny.cz. Děkujeme.

Nákup nahrávek

Naši činnost můžete podpořit nákupem nahrávek z Akademických týdnů. Vyberte si z bohaté nabídky přednášejících i přednášených témat nebo koncertů, které Vás osloví. Nahrávky můžou posloužit také jako příjemný dárek pro Vaše blízké a přátele.

Nákupy přes internetové obchody

Podpořte naši neziskovou organizaci při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo cokoliv navíc! Před nákupem v některém z vybraných českých internetových obchodů stačí navštívit portál Givt.cz a vybrat si obchod, v kterém chcete nakoupit. Stránka vás přesměruje do vybraného internetového obchodu, kde můžete nakoupit obvyklým způsobem a Akademické týdny získají provizi z nákupu, aniž byste platili cokoliv navíc.

 

Předem děkujeme za podporu a přízeň!

Informace o hospodaření naleznete ve výročních zprávách organizace nebo nás můžete kontaktovat (účetní).
Komentáře
  1. milan Plzák napsal:

    Dostal jsem se přes sledování pořadu Noční univerzita na TV Noe na stránky http://www.akademicketydny.cz a byl jsem tak nadšen, že jsem okamžitě odeslal příspěvek na jejich činnost. Málokdy se vidí tak dobře vytvořené stránky a hlavně z těch kvalitních a zajímavých přednášek si vybere opravdu každý. Doporučím známým, velký vřelý dík všem lidem okolo Akademických týdnů v Novém Městě nad Metují! Milan Plzák

Nový komentář: